تاحالا به این موضوع فک کردی که ۵۰ سال دیگه ، داستان عشق مجازی تو چه طوری برا نوه ات تعریف میکنی ؟ اگه نمیدونی، حتما این مطلبو بخون.

این یادداشت رو خیلی وقت پیش نوشتم، یادم میاد زمانیکه تازه سایتمو زده بودم نوشتمش. خیلی فی البداهه و خودمونی.

قدیما، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها پیش نوه ها می نشستن، گل میگفتن و گل میشنیدن ! و از خاطرات شیرین سال های قدیم تعریف میکردن و اگه جاش بود، نحوه آشناییشون باهمدیگه رو هم میگفتن . 

اما حالا چی ! بزرگتر ها خصوصا پدربزرگ و مادربزرگا به خاطر اینکه از عرصه رقابت عقب نمونن، حرکت هایی میزنن در حد تیم ملی !

داستان از این قراره که میخوام، ببرمتون به ۵۰ سال دیگه که ایشالا هرکدومتون پدربزرگ یا مادربزرگ شدین ! ببینیم داستان آشنایی با عشقتونو چه جوری برا نوه تون تعریف میکنید ؟! آماده این برای داستان عشق مجازی ؟ 

ادامه را در آی تی من بخوانید : داستان عشق مجازی

همراه با آی تی من داستان ,ها ,تعریف ,سال ,عشق ,۵۰ ,داستان عشق ,سال دیگه ,۵۰ سال ,عشق مجازی ,برا نوهمنبع

آیا وب فارسی به اهمیت تولید محتوا متنی پی برده است؟

داستان عشق مجازی ات را ۵۰ سال دیگه چطوری تعریف می کنی؟!

استارتاپ چیست

نوشتن تیتر جذاب برای محتوا از تعریف تا عمل؛ چگونه تیتر بنویسیم ؟

تلگرام غیر رسمی و پشت پرده آن در ایران ؛ از تب دردسترس نبودن تا افشای اطلاعات

سروش یا تلگرام ؛ آیا پیامرسان های داخلی رقیب تلگرام اند یا صرفا کپی ناموفق؟!

مشخصات

آخرین جستجو ها

قیمت انواع لاستیک ران فلت پکیج فاضلاب انسانی لینک کانال های تلگرام خانه سونی شرکت تاسیسات نفت و گاز averie2lt0kq Site مجری نمای شیشه ای و درب و پنجره آلومینیوم و upvc سفر تور و تفریح هر چی که بخوای قیمت باسکول بادوام